Prispevki in komentarji

Spodaj lahko vneseš svoj predlog za prispevek, dopolnitev, izboljšanje, link in podobno

Komentarji

#2 DruštvoGašper Brenčič 20:46 05-03-2012
Citati Borut:
Živ,

Glede imena Društvo Petkovec

Sicer ne vem kako je zdej, sam mal razmislte o tem da bi se opredelili ali je kulturno drušvo ali športno društvo, mogoče še najbol da je ŠKD Petkovec ( športno in kulturno društvo Petkovec), in da se zadeve uredijo tud na občini, da lahko pol kandidirate na razpisih , da dobite kak denar od občine pa se potem lahko še kaj več nardi, ker kar tako se bo težko kej dnara dobil za potrebe društva.

L.p. Borut

ja Borut, smo tut o tem razmišlal, ampak zaenkat smo mnenja da se še ne bomo ubadal s paperji bo pa vrjamem to pršlo s časom vn...
Citat

#1 Petkovec 35aBorut 08:50 03-03-2012